O nás

Značku Sophistic by Veronika založila v roce 2010 Veronika Štěrbová. Značka se během let vyprofilovala jako brand pro ženy, které chtějí mít svůj vlastní styl a oceňují nadčasovost a kreativitu. Sophistic móda totiž nepodléhá jednorázovým trendům, ale vytváří funkční capsulový šatník, který díky své variabilitě podtrhne ženskou osobnost.

 

Manifest Sophistic by Veronika

Sophistic by Veronika je pro všechny ženy, které se rozhodly mezi rychlými trendy najít svůj vlastní styl.
 
Svým zevnějškem manifestujeme vztah, který máme samy k sobě. Pokud vypadáme dobře, neznamená to jen, že jsme se hezky namalovaly a oblékly. Znamená to také, že jsme si daly sklenku červeného ve vaně a že jsme si ráno vypily kafe bez spěchu. Že nezanedbáváme svoje kamarádky a máme čas na čtení. Znamená to, že máme život ve svých rukou a děláme to, co doopravdy chceme. 

Základní osmička

V Sophistic stavíme šatník na osmi základních kusech, které jsou neutrální a libovolně kombinovatelné mezi sebou. Pomocí kousků, které přidáte, si vytvoříte osobní capsuli, která bude odrážet váš jedinečný styl, ale základní osmička udrží celý šatník pohromadě. Ať k ní přidáte jakýkoliv další kus, vymyslíte několik stylingů během pár minut. Objednejte se k nám do ateliéru a nechte si sestavit osobní capsuli přímo od Veroniky.
 


 

Nadčasová móda online i offline

Capsulovou kombinovatelnou módu najdete na našem e-shopu, nebo můžete přijít do našeho ateliéru na pražských Vinohradech. Stačí si domluvit schůzku přímo s Veronikou. Během roku přidáváme nové capsulové kolekce a výtvarnější limitované edice. Abyste o všem měli přehled, odebírejte Sophistic lifestyle. Newsletter s novinkami a stylingovými tipy posíláme každé úterý.
 
 
 

Navrženo a vyrobeno v Česku

Všechny Sophistic produkty jsou vyráběné v České republice z kvalitních materiálů tak, aby timeless šatník vydržel několik sezón a zákaznice v něm našly každý den dokonalý outfit na náročný den v kanceláři, pracovní cestu do zahraničí i na večerní skleničku prosecca. Zkrátka na celý den, na celý rok, na celý život.