O nás

Značku Sophistic by Veronika založila v roce 2010 Veronika Štěrbová. Značka se během let vyprofilovala jako brand pro ženy, které oceňují nadčasovost a kreativitu. Sophistic oblečení totiž nepodléhá jednorázovým trendům, ale vytváří funkční šatník, který díky snadno kombinovatelným střihům a barvám podtrhne ženskou osobnost.

 

Tři základní capsule

Sophistic nabízí tři linie produktů: Basic obsahuje nepostradatelné univerzální kousky pro běžný den, jako jsou jednoduchá trička, pohodlné kalhoty a volnější košile. Classic znamená byznysovější módu, košilové šaty a další kousky, které se vyznačují výraznějším střihem nebo materiálem, a přitom se snadno kombinují. Ikonické fashion kusy prověřené desítkami let, jako kožený křivák, podzimní trenčkot a další poklady, o kterých ještě nevíte, že vám v šatníku chybí, tvoří třetí linii Iconic. Všechny capsule se dají kombinovat mezi sebou.
 

Nadčasová móda online i offline

Kvalitní materiály a nadčasové střihy jsou jednotícím prvkem všech Sophistic produktů. Můžete si je pohodlně nakombinovat z domova na našem e-shopu, ale nejsilnější zážitek slibuje návštěva našeho ateliéru na pražských Vinohradech. Pointa Sophistic šatníku je totiž ve stylingu. A s tím vám ráda pomůže třeba sama Veronika.
 


 

Limitované edice

Kromě tří základních capsulí několikrát do roka vytváříme limitované edice, které Sophistic šatník oživují o sezónní barvy nebo originální vzory, a ty bývají výsadou právě vinohradského ateliéru a na e-shop se vůbec nedostanou. Chcete o nich vědět? Přihlaste se k odběru newsletteru Sophistic lifestyle v zápatí našeho webu.

 

Navrženo a vyrobeno v Česku

Všechny Sophistic produkty jsou vyráběné v České republice z kvalitních materiálů tak, aby timeless šatník vydržel několik sezón a zákaznice v něm našly každý den dokonalý outfit na náročný den v kanceláři, pracovní cestu do zahraničí i na večerní skleničku prosecca. Zkrátka na celý den, na celý rok, na celý život.