Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Sophistic by Veronika v podzimním kabátu

09.10.2015

Smaragdově zelená, hořčičně žlutá, šedá a sladká růžová – to jsou odstíny, kterými se momentálně můžete kochat ve vinohradském showroomu značky Sophistic by Veronika. Kolibříkovou pre-fall kolekci vystřídala podzimní a zimní, ale nemusíte se obávat velkých změn. Jak barvami, tak střihy na ni navazujeme, aby naše klientky neměly v šatníku zmatek. Držíme se především odstínu zelené a žluté, jež se nám tak zalíbily, že je ještě nedokážeme opustit. V Sophisticu se stále sází na inspiraci ženou jako takovou a jejím ženským půvabem. A pozor, v nové podzimní a zimní kolekci najdete i inspiraci 70. léty, nový střih šatů a další koženou bundu. 

I focení kolekce bylo v něčem jiné než focení předešlá. Sophistic by Veronika se poprvé spojilo s jinou značkou a své kousky doplnilo o náušnice, náramky a náhrdelníky maďarské značky Karman Jewelry. Ta své šperky vyrábí z plastů a tepelně je upravuje do požadovaných tvarů. Veronika si pro focení vybrala kolekci Bloom Sense a vy se na výsledných fotografiích můžete přesvědčit o tom, jak dokonalé spojení z této spolupráce vzešlo. Upřímně doufáme, že to není naposledy, kdy spojení Sophistic by Veronika a Karman Jewelry vidíte!


Veroniko, jsou střihy, kterých ses ve své nové kolekci držela?

Zůstávám věrná siluetě X. Používám ji nejčastěji a také nejraději. Považuji ji za nejslušivější ženskou siluetu, a jelikož chci vytvářet šaty, které budou ženám slušet, je tento střih stálicí mých kolekcí. Zmínit ale musím i novinku - soudkové šaty. Jedná se o volný rovný střih šatů, který se pod boky zužuje.  Je naprosto ideální pro ženy s rovným pasem nebo bříškem. Pokud má žena problematickou zrovna tuto partii, střih všechno krásně schová. Navíc, soudkové šaty jsou velmi pohodlné a neomezují vás v pohybu, sama jsem si je velmi oblíbila. A nezapomeňte i k nim nosit vysoké podpatky!

Tvá nová kolekce je specifická i svými materiály. Co sis pro klientky připravila tentokrát?

Použitý materiál pro letošní kolekci se podstatně liší od těch předchozích. Pro tentokrát jsem opustila své oblíbené bavlněné atlasy s elastanem a vsadila jsem na technické materiály. Podařilo se mi najít velmi krásný a jemný neopren, který si dokáže zachovat svůj technický charakter, zároveň se ale hodí pro elegantní a sophisticované modely. Nejzajímavější mi připadá béžový a šedý neopren s květinovým reliéfem, jenž je do látky za tepla vlisovaný. Velkou výhodou neoprenového materiálu je, že se dobře a jednoduše udržuje, může se prát v pračce a je nemačkavý. Sophisticované klientky jistě ocení, že to, co je z vyrobené z neoprenu, nemusí po vyndání z pračky žehlit. :-)

Když se řekne podzim, vybaví se mi především kabáty a bundy. Jak jsou na tom tyto kousky v podzimní a zimní kolekci Sophisticu?

V kolekci najdete koženou bundu i několik kabátů. Kožené bundy nabízím svým zákaznicím už 3 roky a na obchodě je většinou seženete ve velikostech 36 a 38, ale šijeme je i v jiných velikostech. Snažím se o to, aby byla kožená bunda druhou kůží své majitelky a aby byla střižená na míru. Jen tak může kožená bunda odvést svou službu na 100%. Šijeme je z jemné kozí nebo jehněčí kůže a péče o takový kousek je samozřejmostí. Bundu musí její nositelka před nošením řádně naimpregnovat, k čemuž doporučuji produkty z včelího vosku. Impregnaci je vhodné opakovat jednou za tři měsíce, záleží ale také na frekvenci nošení kožené bundy.

V kolekci zákaznice najde i dva typy kabátů – růžový maxikabát a zimní oboustranný kabát. V nabídce Sophisticu však nadále zůstává variabilní kabát z minulého roku. Variabilní kabáty nabízím krátké i delší a díky šálovému límci se dají nosit v různých podobách. Více o kabátech naleznete zde.

Kdybych tě chtěla donutit vybrat si z kolekce jediný model, který by to byl?

Já se zamilovala do smaragdově zelených business šatů a už je mám ve svém šatníku. Podle objednávek se líbí i mým klientkám, což mě velmi těší. Musím ale zmínit i béžovou maxi vestu, která bude skvěle vypadat právě na kožené bundě.

Pokud jsme vás, milé zákaznice, navnadili, budeme se na vás těšit v showroomu Sophisticu, kde už visí nová podzimní a zimní kolekce. Nemusíte ale zoufat, jestli jste propásly kolekci předešlou. Z kolibříkové řady zbývá ještě pár kousků, podívejte se na náš e-shop