Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Sophistic novinky

03.06.2020

Moje milé sophisticované,

po delší době je tu nový článek. Nového je toho opravdu hodně, ale věřím, že jste v obraze díky našemu Facebooku či Instagramu, kde zůstáváme ve spojení. Proto asi pro vás nebude velkou novinkou, že jsem se stala po druhé maminkou. Moji Bety teď pravidelně potkáváte u nás v ateliéru.Stejně tak doufám, že není třeba nikterak detailně představovat poslední kolekci pro sezónu jaro/léto 2020, která nese název Protože je krásné být ženou. Protože pro mě, je být ženou a mít ten dar přivést nový život na svět, je to to nejkrásnější. Kolekce je opět ve znamení sophisticované pohodlnosti, kterou vám přináší jak oversize střihy ale i příjemné materiály, kterým budu věnovat celý následující článek.Novou kolekci můžete přijít osobně vyzkoušet k nám do ateliéru. Protože jsem ale nyní především máma dvou malých holčiček, prosím zavolejte mi na telefon, nebo napište e-mail, ať se společně domluvíme na pevný termín. Kolekce je také plně k dispozici na našem e-shopu. Doba dodání je maximálně 14 dní a poštovné máme nyní zdarma.

A pokud jste z ;Brna nebo z Ostravy, tak naše modely jsou Vám nyní ještě blíže. Protože poslední novinkou, kterou bych ráda v tomto článku zmínila, je nová spolupráce s concept story Ty Identyty Brno a Ty Identyty Ostrava.

Na závěr bych vám ještě ráda poděkovala, za podporu v době karantény. Náš objednávkový systém e-shopu praskal ve švech a my jsem prakticky celou karanténu strávily vyřizováním Vašich objednávek a balením balíčků. Díky tomu jsem se konečně dostala k sjednání další doručovacího partnera a od dubna vám již balíčky vozí PPL.

Sophistic day, Vaše Veronika