Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

#JsemSophistic Karolína

30.06.2017

Milé sophisticované,

dnes bychom Vás rády seznámily s další sophistic woman, Karolinou. Pokud bychom měly Karolinu vystihnout v jedné větě, pak bychom o ní napsaly, že pracuje jako šéfredaktorka pražského nakladatelství BB/art, má pětiletého syna Mikuláška a ve volném čase se velmi intenzivně věnuje józe a běhání. Především je ale stoprocentně sophistic a eleganci a pohodlí kombinuje s takovou lehkostí, jakou bychom jí mohly jen závidět.

V práci Karolina upřednostňuje elegantní módu, a dokonce i u přátel je pověstná svou láskou k šatům od Sophistic by Veronika, u kterých obdivuje jejich ženskost, pohodlnost, krásné střihy a nenáročnou údržbu.


Jaké bylo první setkání Karoliny se Sophisticem, jaké jsou její oblíbené sophistic kousky a co si pořídila z nové kolekce Terezie?

Karolino, vzpomenete si na své první setkání se Sophistic by Veronika?
Úplně první setkání se Sophistic by Veronika proběhlo přes časopisy, kde mě zaujaly variabilní trička a kabáty. Dlouho jsem se potom odhodlávala navštívit ateliér.

Jak byste čtenářům popsala svůj styl oblékání?
Miluji šaty. Hlavně proto, že umocňují moji ženskost a dovedou zakrýt boky a vysportovaná stehna. Šaty jsem ale nenosila vždy, dříve jsem často oblékala džíny, topy a košile. Šaty jsem začala nosit až v pátém měsíci těhotenství, kdy už se mi nedařilo obléknout džíny. Koupila jsem si proto pár volných šatů a ty nosím dodnes. Ty nejvýraznější jsem si pořídila v Sophistic by Veronika – osobně mi tolik výrazné nepřijdou, ovšem mé okolí vždy bezpečně pozná, že jsou to šaty od této značky.

Preferujete u šatů konkrétní styl, střih či barvu?
Aniž bych to dělala záměrně, často volím modré odstíny. Snažím se vybírat šaty jednoduchých střihů, volné, nemačkavé a jednoduše udržovatelné.

Co na kouscích od Sophistic by Veronika oceňujete nejvíce?
Jsou to především ženské střihy, zajímavé látky a designy. Také se mi líbí sophisticované detaily a oceňuji, že mi Veronika pokaždé dokáže poradit a upřímně říci, že některý kousek mé postavě nesedí.

Jak by vypadal Váš ideální outfit do práce od Sophistic by Veronika?
Rozhodně košilové šaty s tříčtvrtečním rukávem z poslední kolekce Terezie, které ráda nosím i ve svém volném čase.


Oblíbily jste si stejně jako Karolina trend košilových šatů? Pokud ano, nesmí Vám uniknout pár posledních kousků košilových šatů na našem e-shopu z jarní a letní kolekce Terezie. Sophistic má v nabídce jejich džínovou variantu i košilové maxi šaty s jemným proužkem.

Krásný začátek prázdnin!

Vaše Lucie