Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Amébis zpátky v prodeji

14.12.2015

Milé sophisticované,

pro ty z vás, které milují variabilitu, máme dobrou zprávu. Po roce se do nabídky Sophisticu vrací variabilní tričko Amébis. Oblíbily jste si ho, píšete si o něj, a protože je Sophistic právě a jen o vás, najdete Amébis znovu v našem e-shopu.

Jedno tričko a šestnáct způsobů nošení si u Sophisticu můžete pořídit už od roku 2012. Vsadíme se s vámi, že tolik variant jste si u jednoho kousku oblečení ještě nevyzkoušely. Amébis má mnoho barev a jeho střih si můžete upravit tak, jak se vám zrovna hodí. Je naprosto ideální na cestování, pro každodenní nošení i maminky s dětmi. Když se vám tričko někde zamaže, stačí si ho velmi jednoduše přeobléknout na jiný způsob a problém je vyřešen. Amébis nabízíme jako tričko s krátkým a dlouhým rukávem, mikinu i šaty. Vaší kreativitě při úpravě střihu se meze nekladou a kdo ví, třeba přijdete na sedmnáctou variantu nošení. S Amébis je prostě zábava

A nezapomeňte – pokud byste chtěli potěšit své blízké něčím z našeho showroomu, nabízíme krásné vánoční vouchery, které pod vánočním stromečkem zaručeně potěší!