Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Investovat do kabátu se vyplatí

21.10.2015

Kabát představuje základ šatníku každé z nás a některé outfity si bez něj už ani nedovedeme představit. Navíc, zimní měsíce se rychle blíží a my bychom vám rádi ukázali, proč se koupě dobrého kabátu vyplatí. A nemyslíme tím jen tak ledajakého kabátu. Mluvíme o kabátu z kvalitního materiálu a na míru střiženého, u kterého nebudete muset dělat žádné kompromisy.

Materiál a padnoucí střih jsou u kabátu nejdůležitější. Kabát vám musí dobře sedět a měl by být ušitý z takového materiálu, který vydrží dlouho hezký a kabát tak užijete více sezón. Zároveň doporučujeme vybrat si kabát klasického střihu a v neutrálním barevném odstínu, protože takové kabáty jsou nesmrtelným trendem a vy ho budete moci nosit bez ohledu na to, co je zrovna v módě. Co se týká materiálu, v Sophisticu šijeme kabáty ze 100% vlny, vlny s příměsí kašmíru nebo ze 100% kašmíru. Pro každodenní nošení je nejvhodnější směs vlny a kašmíru, protože se najednou mohou využít ty nejlepší funkce obou materiálů. V momentální nabídce máme oboustranný kabát rovného střihu, maxikabát s širokými rukávy a posunutými náramenicemi a bestseller z minulého roku v podobě variabilního kabátu. Variabilní kabát umí být elegantní i volnočasový, má celkem 6 nositelných variant a délku k bokům nebo ke kolenům. 

S kvalitním materiálem souvisí i péče, které musíme v souvislosti s kabáty věnovat pozornost. Po sezóně byste měla svůj kabát odnést do čistírny a připravit ho tak na další rok. Jestliže máte kabát v choulostivějším světlejším odstínu, možná ho do čistírny odnesete i vícekrát. Pokud se vám stane, že se kabát pomačká, máme pro vás jednoduchý tip. Kabát stačí po osprchování pověsit do zapařené koupelny, jeho vlákna nasají vlhkost ze vzduchu a vyrovnají se.