Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Ze zákulisí focení nové kolekce

15.09.2015

Podzimní sezóna se nezadržitelně blíží a v Sophistic by Veronika vrcholí přípravy vypuštění nové kolekce Podzim/Zima 2015/16 do světa. Kolekce je hotová do posledního kousku a během včerejšího dne jsme ji i nafotili. Kdo se tentokrát stal její tváří, s jakou značkou jsme na focení spolupracovali a jak vypadá výsledek? Pojďte se na to všechno podívat s námi.

Veronika si jako tvář podzimní a zimní kolekce vybrala modelku Kateřinu Krobovou. Kromě toho, že je Kateřina nádherná, se její zrzavá barva vlasů naprosto dokonale hodí k odstínům růžové, žluté a zelené, které se v kolekci objevují. Volba modelky tak byla jasná, a jak uvidíte na finálních fotografiích kolekce, Kateřina a Sophistic jsou jako jedno tělo, jedna duše.

Další perfektní spojení se nám podařilo domluvit s maďarskou značkou Karman Jewelry. Designérka Orsolya Karman pod touto značkou tvoří překrásné šperky a my si k nové kolekci Sophistic by Veronika vybrali řadu Bloom Sense. Je inspirovaná přírodou a kousky v ní jsou vyrobené z plastu a tepelně upravené tak, aby držely požadovaný tvar. Kampaň Sophisticu díky šperkům ožívá a ukazuje i vám, naše milé zákaznice, že se nemusíte bát kombinovat své modely s výraznými šperky. 

Oficiální představení kolekce Podzim/Zima 2015/16 se koná již tento čtvrtek, tak si jej poznamenejte do diářů. Už se na vás moc těšíme!