Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Podzim podle Sophisticu trochu jinak

10.09.2015

Podzimní a zimní kolekce Sophistic by Veronika je hotová. A jestli máte s podzimem spojené hlavně barvy jako hnědá, šedá, černá a zelená, budete překvapené. Veronika totiž do nové kolekce vybrala odstín baby pink, hořčičně žlutou, béžovou a pár smetanových odstínů. A aby se neřeklo, najdete i kousky tmavě zelené barvy, která v nás v kombinaci se žlutou a růžovou evokuje podzim v trochu jiném duchu. Není šedivý, není zamračený a už vůbec není depresivní. S tak nádhernou růžovou a žlutou v šatníku ani nemůže být!

Novou kolekci Veronika oficiálně představí ve svém showroomu na Vinohradech příští čtvrtek 17. září a vy všechny sophisticované jste srdečně zvané. Začínáme ve čtyři hodiny odpoledne a vy si budete moci projít a osahat příjemné materiály hřejivých kabátů, šatů se siluetou X, topů, sukní či kalhot.

A nebyl by to Sophistic, kdybychom pro vás s novou sezónou neměli něco nevšedního. Ještě pár dní vás necháme napnuté, ale můžeme zatím prozradit, že kampaň k nové kolekci Fall/Winter 2015/16 bude focená se šperky talentované zahraniční designérky, které s podzimními a zimními modely Sophistic by Veronika tvoří sehrané duo. Těšte se s námi, my se už podzimu nemůžeme dočkat!