Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Silueta X

24.08.2015

Ať už máte jakýkoli typ postavy, silueta šatů do tvaru písmene X vás nikdy nezklame. Je to silueta, v níž se většina žen cítí velmi žensky a takový pocit jim dodává na sebevědomí. A to nikdy neuškodí.

Veronika tohle všechno moc dobře ví, proto jsou šaty se střihem do tvaru písmene X stálým parťákem v jejích kolekcích. Šaty s touto siluetou představují v podstatě dva spojené trojúhelníky a krásně zvýrazní pas i další přednosti, o nichž jste možná dosud netušila! Silueta X je považována za svatý grál všech střihů šatů. Upoutá pozornost na váš hrudník, zvýrazní pas i nohy.

V showrooomu Sophistic by Veronika siluetu X najdete hned v několika variantách. Se zakrytými rameny i horním dílem šatů bez ramínek, v několika barevných odstínech a i v provedení se vzory. Vašemu šatníku tak vůbec nebude vadit, když si takových šatů pořídíte hned několik. Nikdo díky odlišnému materiálu, vzoru, střihu či barvě nepozná, že některé vaše modely mají jeden a ten samý střih. Veronika do svých kolekcí samozřejmě zahrnuje i jiné žensky vypadající střihy, o těch však zase příště.


Už nyní můžeme prozradit, že silueta X se objeví i v nové Fall/Winter kolekci, která se v současné době v Sophisticu připravuje. Za pár dní vám tady na Sophistic Lifestyle o ní a nových podzimních a zimních kouscích prozradíme více!