Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

V showroomu nám přistáli kolibříci

07.08.2015

V showroomu a dílně Sophistic by Veronika se nezahálí ani v létě. Nová kolekce Pre-Fall 2015, tedy doslova  před-podzimní kolekce pro letošní rok, je hotová. Vévodí jí motiv kolibříků, který se v nové módní řadě objevuje ve dvou odstínech. Svůj šatník můžete díky novinkám u Sophisticu oživit o hořčičně žlutou a smaragdově zelenou, o nichž si troufáme tvrdit, že ještě více umocňují samotný potisk. Kolibříci sami o sobě jsou známí svou barevností a šedý celopotisk si se žlutou a zelenou skvěle rozumí.

Veronika a variabilita spolu jdou ruku v ruce již několik let. Určitě vás nepřekvapíme, když prozradíme, že variabilní kousky najdete i u kolibříků. Většina z modelů je oboustranná - můžete si tak vybrat, na jakou variantu máte zrovna náladu. Takové 2 v 1!

Jestliže se vám kolibříci zalíbili, přijďte se podívat do showroomu a okoukněte je zblízka. Kolibříková kolekce je menší, tudíž početně limitovaná. Nebude to dlouho trvat a u Sophisticu se budeme chystat na kolekci podzimní. A co se objeví v ní? To si ještě malou chvilku necháme pro sebe. ☺