Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Jsem sama sebou - jarní kolekce

09.04.2018

Milé sophisticované,

určitě samy moc dobře víte, že v Sophistic by Veronika můžete být vždy samy sebou. A nová jarní kolekce značky ,,Jsem sama sebou“ to jen podtrhuje. Potkává se v ní minimalismus s propracovanými detaily i elegance s pohodlím. V kolekci převažují oversized a pohodlné střihy, Veronika však nezapomněla ani na typický sofistikovaný střih šatů. Na své si tak přijdou milovnice jednoduchosti i siluety do tvaru písmene X.

          
U Veroniky stále platí, že mateřství je nekonečnou inspirací, Jsem sama sebou tak vychází i z jejích vlastních potřeb a požadavků na oblékání. Při pohledu na novou kolekci zjistíte, že kombinace elegance, pohodlí a jednoduchosti není nemožná.

Kolekce je ušita z příjemného úpletu jersey 100 % viskosa a pique s reliéfovou strukturou povrchu. Barevná škála Jsem sama sebou se skládá z černé a šedé barvy, Vašim přáním na jinou barvu vybraného kousku se však meze nekladou!

Součástí kolekce jsou oversized trika s nápisy Jsem sama sebou, které navazují na u Vás tolik oblíbená trička Jsem sophistic. Jejich ambasadorkami jsou herečky Andrea Kerestešová a Lenka Zahradnická a blogerka Simona Švarcová.

                      
Přivítejte jaro s novým kouskem z nové kolekce i Vy! Kolekci Jsem sama sebou najdete na e-shopu nebo si ji můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet do vinohradského showroomu Sophistic by Veronika.