Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Nová svatební kolekce Řekla ANO

22.08.2017

Milé sophisticované, 
po delší době píši článek na blog opět osobně. Ráda bych vám dnes totiž představila nejen samotnou novou pre-fall kolekci, ale chci se s vámi také podělit o impuls, který mě vedl k vytvoření první svatební sophisticované kolekce. 
První myšlenky a inspiraci jsem začala sbírat už v březnu, kdy jsem musela prakticky ze dne na den přestat pracovat a mít klidový režim, jelikož se moje dcera rozhodla drát se na svět o měsíc dříve. A tak jsem svoji touhu po tvorbě uspokojovala alespoň studiem nejnovějších haute couture kolekcí. Precizní zpracování, ručně vyšívané krajky a kilometry látky na jediném modelu mě vedly ke skicáku. A tak jsem prakticky celý měsíc až do porodu sbírala své nové nápady do šuplíku.

S mateřstvím se mi změnil svět a celý pohled na něj! Je to neskutečný příval inspirace a najednou i jakási lehkost bytí, protože dosavadní priority naprosto pozbyly smyslu. A přesně v tento okamžik jsem dostala ohromnou chuť vytvořit novou kolekci! Novou, výtvarněji pojatou, skrze kterou bych mohla svoji lásku, štěstí a lehkost bytí naplno vyjádřit.
A kdy jindy, než při tvorbě svatebních šatů to může návrhář trochu přehnat. Začala jsem procházet skici ze šuplíku, přikreslovat další a hledat materiály. Během léta vzniklo 5 solitérních modelů, které spojuje moje láska, štěstí, lehkost bytí a úchvatný materiál v podobě hedvábného šifonu s vetkávanou lurexovou nití a bavlněného atlasu s třpytivou úpravou.

Kolekci jsem pojmenovala ŘEKLA ANO, protože o svých svatebních šatech sní každá z nás od dětství, ale až v okamžiku, kdy vysloví to kouzelné ANO, se sny o svatebních šatech stávají realitou. Kolekce by proto měla být inspirací pro ty nevěsty, které se nebojí vyjádřit lásku a štěstí prostřednictvím svých svatebních šatů.
A pokud sledujete sophisticovaný Instagram a moje Instastories, mohly jste si společně se mnou a mým báječným týmem užít shooting day s námi. Ten jsme strávili na Rezidenci Liběchov, kam touto cestou posílám ještě jednou velké díky.
Vaše Veronika