Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Přivítání Kateřiny

07.08.2017

Milé sophisticované,
od spuštění našeho nového seriálu o klientkách značky Sophistic by Veronika uplynuly téměř tři měsíce. Za tu dobu jsme Vás seznámily s Karolínou, Dominikou a Ivanou, které jsou všechny věrnými návštěvnicemi našeho vinohradského showroomu. Sérií rozhovorů o tom, jak chodí klientky Sophisticu oblékané, co mají na Sophisticu rády a který kousek z nejnovější kolekce by Vám doporučily, na chvíli přerušujeme, protože ani ve druhé polovině prázdnin neleníme a vymýšlíme, jak Sophistic posunout zase o kousek dál. Proto vám v tomto článku představíme ilustrátorku Kateřinu Mňukovou, které se stala dalším členem našeho sophisticovaného týmu! 

            
S myšlenkou doplnit Sophistic ilustracemi si Veronika pohrávala už dlouho. Chtělo to ale najít někoho, kdo bude chápat filozofii značky, bude mít talent a důvtip... A na takového člověka nenarazíte jen tak. Stačí ale trocha náhody, štěstí a Veroničiny energie a hledání ilustrátora pro Sophistic se už nezdá být tak složité. Veronice totiž přišla do cesty Kateřina a všechno do sebe perfektně zapadlo.


Ilustrátorku Kateřinu možná poznáváte z její stránky na Facebooku nebo na Instagramu, kde ji najdete jako Mňu kreslí. Původně Kačky ilustrace končily v šuplíku, naštěstí v něm ale nezůstaly moc dlouho a od této chvíle se jejími ilustracemi můžete kochat nejen na sociálních sítích, ale i u nás na blogu. O tom, že jsou stoprocentně sophistic, se ostatně můžete přesvědčit sami.
Krásný zbytek srpna, 
Vaše Lucie, Veronika a Kateřina