Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

#JsemSophistic Ivana a Dominika

18.05.2017

Milé sophisticované,

vítejte u prvního dílu seriálu Jsem Sophistic, ve kterém vás seznámíme s klientkami značky Sophistic by Veronika, tentokrát maminkou Ivanou a dcerou Dominikou. Ivana na Sophistic by Veronika narazila náhodou a s dcerou Dominikou si kousky značky oblíbily natolik, že se staly stálými klientkami. Které kousky jsou jejich nejoblíbenější a jaký styl preferují?

Maminka Ivana


Ivano, vzpomenete si, kdy jste se se značkou Sophistic by Veronika setkala poprvé? Přivedla jste k Sophisticu Vy dceru nebo dcera Vás?
Seznámení se Sophistic by Veronika proběhlo určitě před více než 5 lety, kdy jsem na ČT1 viděla pořad Sama doma, ve kterém mě zaujala mladá návrhářka s "variabilním trikem". Hned jsem volala své dceři, aby se zašla do showroomu Sophistic podívat. Nedá se přesně říci, kdo koho ke značce přivedl, protože jsem sice dceři o značce řekla jako první, ale ona mě po nějaké době vzala do Prahy, kde mě s Veronikou seznámila.

Jaký první kousek jste si u Veroniky pořídila? A naopak, jaký byl ten poslední?
Prvním kouskem byly 7/8 tmavě modré kalhoty, posledním proužkované šaty z nové kolekce.

Jak byste našim čtenářům popsala svůj styl?
Úplně jednoduše – sportovně elegantní.

Změnil Sophistic Váš přístup k módě a k tomu, jak se oblékáte?
Určitě ano, ve středním věku přicházím na chuť šatům od Veroniky a cítím se žensky a zároveň pohodlně. Celé roky jsem šaty nenosila, ale za poslední rok mám v šatníku již asi patery šaty a všechny jsou od Sophistic by Veronika. 

Sophistic by Veronika je značka proslulá svými ženskými střihy a důrazem na ženské křivky. Máte u Sophisticu nějaký oblíbený střih?
Nejraději nosím šedé bavlněné šaty s ¾ rukávem a kapsami z podzimní kolekce. Pro mě jsou nejpohodlnější a přesně vystihují můj styl. Dalším oblíbeným a výborně padnoucím střihem šatů jsou ty s kolovou sukní.

Kdybyste si měla vybrat jeden jediný model z nové kolekce Sophistic by Veronika pro Jaro/Léto 2017, který by to byl?
Zvolila bych proužkované šaty s kolovou sukní, které již mám ve skříni a těším se, až mi je počasí umožní vzít.


Dcera Dominika


Jak si Vás značka Sophistic by Veronika našla a čím si Vás získala?
Značka Sophistic by Veronika si mě našla velice kuriózně. Maminka sledovala pořad Sama doma, kde o značce mluvila herečka Míša Maurerová. Maminku velice zaujalo variabilní triko Amébis a hned mi volala, jestli se tam nechci zajít podívat. Upřímně řečeno, moc se mi nechtělo, k pořadu Sama doma jsem neměla úplnou důvěru, ale zvědavost zvítězila. A nelituji ani na vteřinu, že jsem se tenkrát na Vinohrady vydala a na Verunku počkala.Nosíte kousky od Sophisticu spíše ve volném čase nebo v tom pracovním?
Kousky od Sophisticu nosím velice často, v práci trávím hodně času, ale stejně tak ráda si Veroniky kousky obléknu i ve volném čase. Sophistic kousky mám na sobě několikrát v týdnu, díky jejich variabilitě vypadám pokaždé jinak.

Jak byste čtenářům Sophistic Lifestyle popsala svůj styl oblékání?
Po letech nakupování v Sophisticu, napříč všemi kolekcemi a ušití pár kousků na míru, bych už řekla, že snad mám víceméně Sophistic styl.

Změnil Sophistic Váš přístup k módě a k tomu, jak se oblékáte?
Vždy jsem se ráda pěkně oblékala, ale díky Sophisticu nosím ještě raději šaty. A díky Veroničiným úžasným nápadům a variabilitě mohu nosit i kousky, na které bych si dříve netroufla. V běžné konfekci již nakupuji jen základní kousky, trika, džíny, apod.

Jaký je podle Vás ideální model od Sophisticu, ve kterém byste si na jaře nebo v létě užila volný den?
V mém případě je to naprosto jasné, na jaře ve volný den bych si vybrala modré šaty s kolovou sukní a kapsami z loňské letní kolekce a k tomu kožený křivák, tenisky. Díky šatům se budu cítit žensky a tenisky mi zaručí absolutní pohodlí. A v létě pak dlouhé letní maxi šaty z kolekce Terezie.