Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Mateřská je nekonečná INSPIRACE…

03.05.2017

Moje milé sophisticované,
zdravím Vás ze své „mateřské dovolené“. No, dovolená to tedy úplně není, ale je to čas velmi INSPIRATIVNÍ. Už 18. den zažívám přívaly neskutečné lásky a štěstí…A přestože nepatřím mezi ženy, jejichž životním posláním je výchova dětí, zasáhlo mě to! Pokaždé, když se dívám na svoji dceru, cítím bezmeznou lásku, potřebu ji chránit a pečovat o ni. Jsou to pro mě naprosto nové pocity a emoce a už nyní vím, že tyto pro mě budou v následujícím kreativním období studnou inspirace! 
Jak už jsem avizovala v Novoročním článku, chod ateliéru je nyní pozastaven, nicméně e-shop funguje dále. Právě teď můžete na našem sophisticovaném e-shopu koupit Jarní šaty se slevou 20%. A podobné akce přes léto budou následovat.  Pokud byste některá měla zájem o osobní návštěvu ateliéru a vyzkoušení modelů z nové jarní kolekce, je možné se předem domluvit na víkendovém setkání. Nezdráhejte se tedy kontaktovat mě na mailu: veronika@sophistic.cz
V průběhu jara a léta pro Vás chystám několik zajímavostí a akcí…Jednou z nich bude například Sophisticované kočárkování v Grébovce. Také sledujte náš blog, protože společně s Lucií pro Vás chystáme nový seriál. 

Ráda bych všem ještě touto cestou poděkovala za gratulace k narození Terezie, moc mě každá zpráva potěšila, snažila jsem se na všechny odepsat, tak doufám, že jsem na nikoho z Vás nezapomněla, a pokud ano tak velké DĚKUJI ještě odsud.

Sophisticované jaro VŠEM! 
S láskou Vaše Veronika