Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Nová jarní kolekce S/S 2017 Terezie

09.03.2017

Milé sophisticované!
Módní kolekce Sophistic by Veronika často odráží pocity a prožitky své návrhářky. A ani u nejnovější kolekce značky tomu nebude jinak. Kolekce Terezie je navíc srdeční záležitostí. Je to totiž první kolekce, kterou Veronika navrhuje spolu se svou dcerou.
„Každou chvíli na ni myslím a představuji si, jaká bude, až se narodí,“ říká Veronika o své stěžejní inspiraci pro sezónu Jaro/Léto 2017. „Nejvíce ze všeho se mi ale honí hlavou, co bych ji měla naučit, co bych ji měla dát do života. Budu ji učit tomu, aby byla hrdá na to, že je Češka. Budu ji vést k úctě k řemeslu a k lidské práci. Budu ji stále opakovat, že je krásné být ženou a že s ženskou sílou zvládne všechno. Budu ji učit, že jít si za svými sny se vyplácí a že je to jediná cesta, která jí život naplní štěstím.“
A právě tyto myšlenky, které provázely Veroniku při vytváření nové módní řady, se do kolekce Terezie otiskly. Veronika tentokrát zvolila kombinaci modré a růžové barvy, vzor jemného proužku a motiv cibuláku, aby tím poukázala na českou historii a řemeslo. 
V Sophistic kolekcích nikdy nechybí ženské siluety a ani v nové jarní a letní kolekci o ně nebude nouze. Na své si však kromě milovnic šatů přijdou i ty z vás, které mají rády pohodlný styl a nebojí se zkoušet něco nového. Pozornost poutají i detaily každého kousku, protože právě nápaditost, s jakou se do detailů Veronika pustila, stojí za povšimnutí. Ať už se jedná o trendy rozšířené rukávy nebo jemnou mašli uvázanou za krkem, detaily jsou tím, co vám utkví v paměti na první pohled.

Kolekce je vyrobena ze splývavé viskózy a bavlněného atlasu, materiálů pro jarní a letní sezónu jako stvořených. Zajímá vás, jaké jsou na dotek? Tak se za námi brzy stavte ve vinohradském showroomu! Protože nosit šaty znamená být ženou, protože Terezii si díky inspiraci, jež vyvolala, zamilujete ještě před tím, než přijde na svět...

Vybrané modely z kolekce je možné zakoupit i na našem e-shopu.