Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Novoroční pozdravy od Veroniky

19.01.2017
Moje milé sophisticované,

ráda bych Vám do nového roku 2017 popřála všechno dobré! Zdraví! A lásku! Ať všichni nalezneme ten správný směr, který nás dovede k našim snům a cílům.

Na konci každého roku se snažím zastavit se a ohlédnout se za tím, co všechno těch uplynulých 365 dní přineslo, odneslo, co mi daly nebo naopak vzaly… No, musím uznat, že rok 2016 byl opravdu velký skok vpřed, a to nejen pro Sophistic, ale i pro mě osobně! Však jste u toho byly se mnou.  Představili jsme Vám čtyři nové kolekce, uspořádali první tiskovou konferenci pro novináře, sophisticované modely byly presentované na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech a oblékli jsme i mnoho krásných nevěst.


  
Proto bych nyní ráda poděkovala všem, kteří podpořili Sophistic svou prací, energií a zápalem. I díky Vám se Sophistic posunul blíže ke svému cíli a tím také blíže k naplnění mého snu. Velké díky patří také Vám, mým sophisticovaným. Děkuji, že jste stále se mnou, jste moje inspirace a motor, který mě každé ráno nakopne do práce.A co pro Vás chystám v novém roce 2017? V této chvíli už takřka dokončujeme novou jarní kolekci, na kterou se můžete těšit již začátkem února. Bude opět plná barev, šatů a ženských siluet. A jelikož se mi v dubnu narodí dcera, mám pocit, jako by té ženskosti v kolekci bylo o to více. Snad mi tedy odpustíte, že tuto kolekci budu věnovat právě jí, bude se po ní dokonce i jmenovat…

S příchodem jara se tedy na chvilku změní režim ateliéru. V květnu a červnu bude vinohradský obchod zavřený, e-shop ale pojede na plné obrátky. V našem sophisticovaném obchodě se na Vás budeme těšit znovu na podzim, kdy na Vás již bude na ramínkách čekat nová podzimní kolekce.

Moc se na tento rok těším! Přinese mnoho nového. Pevně věřím, že se mi podaří skloubit mateřství spolu s prací a že se máme společně na co těšit!

Ještě jednou velice děkuji za důvěru a podporu, kterou mi dáváte!

S láskou
Vaše Veronika