Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Nová podoba Sophistic by Veronika

16.12.2016

Milé sophisticované,

stejně jako se vyvíjí Veroničiny kolekce a oblíbené střihy, prochází postupnou obměnou i samotný Sophistic. Loni v létě prošel rekonstrukcí náš vinohradský showroom a změny čekaly i logo značky. Původní logo Veroničinu tvorbu provázelo už od studií na vysoké škole a setkávaly jste se s ním nejen v showroomu a na sociálních sítích, ale také na štítku každého kousku, který jste si od Veroniky odnesly do svého šatníku. Nové logo představuje jednoduchý, ale jasný podpis Sophisticu a je symbolikou všeho, co ke značce neodmyslitelně patří.Nové logo Sophisticu ve vás může vyvolat tisíc a jednu asociaci. Stejně jako je variabilní sama značka, je variabilní a hravé i její logo. Vidíme v něm dokonalou ladnou křivku, symbol ženskosti, položené písmeno S i oblíbenou mašli. 

S vytvořením nového loga Veronice pomohly i nositelky sophisticovaných modelů, tedy vy naše milé klietky. Logo je totiž prolnutím Veroničiných představ o značce s představami jejích zákaznic, které jsou pro tvorbu každého návrháře důležitou inspirací.

Sophistic letos prošel velkou očistou a úklidem. Přijďte se samy přesvědčit do showroomu Sophistic by Veronika, kde na vás nová identita značky dýchne už u dveří. A že Veroniku, značku i vás čekají v roce 2017 další novinky, prozradíme už v dalším článku ...