Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Vítejte

30.06.2015

Milé sophisticované,

společně se svým týmem Vás vítám na novém blogu Sophistic lifestyle. První článek bych ráda pojala jako vítací a představovací, protože Vám chci nejprve povědět, proč blog zakládám, co se na něm bude dít a o čem si tady budete moci přečíst.

Psaní blogu se za posledních pár let stalo velkým trendem. O svém životě dnes čtenáře informují desetitisíce lidí po celém světě a mě napadlo, že svůj blog pojmu trochu jinak. Nebude totiž jen o mně. Bude o značce Sophistic by Veronika, nových kolekcí, dobrém vkusu, trendech a radách o tom, co zrovna nosí sophisticovaná žena. A bude i o Vás. Vy, mé milé sophisticované, jste podstatnou součástí značky Sophistic by Veronika a posouváte ji spolu se mnou rok od roku dál. Proto bych v Sophistic lifestyle ráda udělala místo i pro Vás. Jak se budete moci zapojit, Vám prozradím o něco později. Máte se ale určitě nač těšit!


Sophistic nikdy nebyl jen módní značkou. Je to i životní styl a názor, Váš osobitý přístup k módě. Jako lokální značka působí Sophistic na českém trhu již několik let a každé své klientce nechává prostor pro vyjádření vlastního stylu a osobnosti. Má tvorba se vyznačuje variabilitou, která mě a mé kolekce doprovází dodnes. Variabilní a osobitý bude i tento blog a Vy se v Sophistic lifestyle ode dneška dozvíte vše, co byste o Sophistic by Veronika chtěly nebo měly vědět.

Sophisticované řádky pro Vás bude připravovat nová členka týmu Lucka, která Sophistic sama už několik let moc dobře zná.


Přeji Vám krásný den a příjemné počtení,

Vaše Veronika