Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

MODA Fashion Day(s) v Českém Krumlově

27.04.2016

Středověké křivolaté uličky, obchůdky s ručně vyráběnou bižuterií, retro obchůdky s věcmi po našich prababičkách, romantická atmosféra a móda. To vše vystihuje, jak Veronika strávila se značkou Sophistic celý minulý víkend.

Značka Sophistic by Veronika přijala pozvání na společensko-módní událost MODA Fashion Day(s) konající se minulou sobotu, 16. dubna 2016, v historickém sále Zámecké Jízdárny v pohádkovém Českém Krumlově.


    
Hlavní cíl projektu MODA Fashion Day(s) je podpora českých a slovenských návrhářů, vyhledávání nových talentů a podpora jejich prodeje a i přesto, že se uskutečnil teprve druhý ročník, už teď je zřejmé, že se jedná o velmi úspěšnou akci s velkou návštěvností a zájmu místních médií. Proto jsme rádi, že značka Sophistic dostala možnost se této prestižní události v Jižních Čechách zúčastnit a vedle české návrhářky Taťány Kovaříkové představit nejnovější kolekce pro sezónu jaro/léto 2016 více jak pěti stům hostům. Mezi další lákadla večera patřily přehlídky kolekcí českokrumlovského butiku Hala Bala, značce spodního prádla Underwear a výrobci plavek pod značkou Triola.

Zaplněný sál Zámecké Jízdárny se o víkendu pyšnil nejen svou mimořádnou historickou hodnotou, ale také nejdelším molem jaké bylo v jižních Čechách postaveno. Přehlídkové molo bylo dlouhé 30 metrů a kolekce vynesly krásné modelky, mezi kterými nechyběla tvář poslední kolekce PROTOŽE, Barbora Zelená. 


  
Veronika prezentovala svou kolekci v Českém Krumlově poprvé a speciálně pro tuto akci byly vytvořeny dva nové modely dlouhých společenských šatů v modré a růžové barvě. Českokrumlovskému publiku byly představeny i oblíbené variabilní kabáty, kolové sukně s oranžovým křivákem a také krajkové a business šaty.Český Krumlov patří mezi srdcová místa, kam se Veronika několikrát do roka vrací, a proto pro ni byla čest se této události zúčastnit.