Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Jarní inspirace pro každý šatník

17.03.2016

Posledních pár dní si přicházejícího jaro nešlo nevšimnout – sluneční paprsky, stánky s tulipány a narcisy a vyšší teploty nás pomalu donutily schovat zimní kabáty do skříně a začít se těšit na novou sezónu. Jako před každou jinou začínající sezónou ale přišla ta samá otázka: ,,Mám vůbec co na sebe?“. Pokud máte pocit, že váš jarní šatník není kompletní, pojďte se s námi podívat na kousky, o které byste jej mohly obohatit.

Jarní a letní kolekce Sophistic by Veronika je ochotná splnit přání každé z vás. Obléknete se u nás, ať už máte duši romantičky, rebelky nebo od každého trochu. Kolekce zahrnuje spoustu krásných barev, rozmanité střihy a je velmi snadné její jednotlivé kousky kombinovat dohromady. V nabídce jsou aktuální módní trendy i oblíbená klasika v podobě siluety X, která se v showroomu objevuje pravidelně. 

Začneme s exotickým potiskem na světle růžovém podkladu, který se skládá z květin a ptáků a je dokonalým rozzářením šatníku po zachmuřené zimě. 

Pokračovat můžeme s výraznou oranžovou, jež vám v šatníku nemůže chybět, a nenápadnou mentolovou barvou, která oranžovou krásně doplňuje a sama o sobě je elegantní a neobyčejná.  

Poslední část kolekce se nese v duchu syté růžové a modré. Vůbec se nemusíte bát kombinovat tyto dvě barvy najednou nebo jejich výraznost rozbít bílým kouskem.

Kožená bunda, to už je kapitola sama pro sebe, proto jsme se jí už věnovali v tomto sophistic článku.

Mé milé sophisticované, užijte si nezapomenutelné jaro a léto!
Instagram: #ProtozeJeKrasneBytZena