Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Přivítejte jaro v kožené bundě!

14.03.2016

Milé sophisticované,

jak jste si možná už stačily všimnout, již několik let se v kolekcích Sophistic by Veronika objevuje elegantní kožená bunda. Každou kolekci doprovází jeden nový model kožené bundy unikátního střihu nebo netypické barvy a je její neoddělitelnou součástí. Pokud totiž chcete mít vyvážený a praktický šatník, nesmí vám v něm taková kožená bunda chybět. Střihů, variant i barev, ze kterých se dá u kožených bund vybírat, je nekonečně mnoho, my vám ale představíme ty, které teď seženete u nás v Sophisticu.

Nejnovějším přírůstkem do rodiny kožených bund je oranžový křivák, který se vám hravě podaří zkombinovat, s čímkoli si jen usmyslíte. Oranžový křivák z aktuální kolekce si můžete do showroomu přijít vyzkoušet, v nabídce je navíc ještě elegantní kožená bunda v šedé barvě. Kožené bundy nenajdete v e-shopu Sophisticu, protože bunda je takový kousek, který vám musí sedět jako druhá kůže a který se většinou musí ušít na míru.

Aby vám kožená bunda dělala radost co nejdéle, je potřeba se o ni pečlivě starat a pravidelně kůži impregnovat. Nejlepším produktem pro impregnaci je přírodní včelí impregnace na kožené oděvy. Z showroomu Veroniky si koženou bundu odnesete naimpregnovanou a připravenou k nošení, nicméně v závislosti na intenzitě nošení bundy je důležité ji po čase omýt vlhkou houbičkou, naimpregnovat a čas od času ji kvůli její vnitřní straně zanést do čistírny.


Veronika šije bundy z jehněčí a telecí kůže, tedy měkčích kůží vhodných pro dámské kožené bundičky. Výhodu je, že se nemusíte spoléhat jen na to, co se objeví v kolekcích Sophisticu, Veronika vám ráda ušije koženou bundu na míru - přesně takovou, jakou si budete přát. V showroomu značky si můžete prohlédnout vzorník kůží a vybrat si tu svou jedinečnou. Protože přesně taková by každá kožená bunda měla být!

Instagram: #ProtozeKazdaZenaMaMnohoTvari