Máme pro vás poštovné po ČR zdarma.

Pro schůzku prosím volejte

Ikonické kousky Sophisticu v prodeji

12.01.2016

Milé dámy,

jak většina z Vás ví nebo tuší, Sophistic by Veronika se na českém módním trhu pohybuje již několik let a má za sebou více než dvě desítky kolekcí. Některé kousky z těchto kolekcí se staly naprostými bestsellery a zmizely z našeho showroomu během několika málo dní. A právě těmto ikonickým kouskům značky je věnována nová limitovaná kolekce s příznačným názvem Iconic collection.


Iconic collection se čtyřmi malými černými je vším, co potřebujete, naprostým základem šatníku. Malé černé šaty jsou nezbytností každé ženy - hodí se pro nespočet příležitostí a nejednou Vás zachrání z dumání nad tím, co si dnes vzít na sebe. Proto si pro vás Veronika přichystala neodolatelné spojení - malé černé šaty v celkem čtyřech podobách, tolik typických pro Sophistic.

V Iconic kolekci tak najdete soudkový střih, business šaty, sophistic dress a tulipánové šaty. Soudkový střih je relativní novinkou v našem showroomu, ale oblíbily jste si ho natolik, že není možné jej v ikonické kolekci opomenout. Tento střih je velmi pohodlný a hodí se pro všechny fáze vašeho života. Business šaty jsou typické svou přiléhavou siluetou, výstřihem do tvaru písmene V a zvýrazněným pasem s detailem patek opticky zeštíhlujících pas a boky. Sophistic dress všechny už moc dobře znáte. Mají tvar písmene X inspirovaný 50. léty a není snad nikdo, komu by neslušely. Posledním modelem v nabídce ikonické kolekce jsou šaty tulipánového střihu. V horní části krásně přiléhají, ovšem sukně je řasená a pozor – tento model má i kapsy! Všechny kousky u nás seženete ve velikostech 36, 38 a 40, zbylé se došívají.