CZ / EN

Vítejte | 30.06.2015

Milé sophisticované,

společně se svým týmem Vás vítám na novém blogu Sophistic lifestyle. První článek bych ráda pojala jako vítací a představovací, protože Vám chci nejprve povědět, proč blog zakládám, co se na něm bude dít a o čem si tady budete moci přečíst.

Psaní blogu se za posledních pár let stalo velkým trendem. O svém životě dnes čtenáře informují desetitisíce lidí po celém světě a mě napadlo, že svůj blog pojmu trochu jinak. Nebude totiž jen o mně. Bude o značce Sophistic by Veronika, nových kolekcí, dobrém vkusu, trendech a radách o tom, co zrovna nosí sophisticovaná žena. A bude i o Vás. Vy, mé milé sophisticované, jste podstatnou součástí značky Sophistic by Veronika a posouváte ji spolu se mnou rok od roku dál. Proto bych v Sophistic lifestyle ráda udělala místo i pro Vás. Jak se budete moci zapojit, Vám prozradím o něco později. Máte se ale určitě nač těšit!


Sophistic nikdy nebyl jen módní značkou. Je to i životní styl a názor, Váš osobitý přístup k módě. Jako lokální značka působí Sophistic na českém trhu již několik let a každé své klientce nechává prostor pro vyjádření vlastního stylu a osobnosti. Má tvorba se vyznačuje variabilitou, která mě a mé kolekce doprovází dodnes. Variabilní a osobitý bude i tento blog a Vy se v Sophistic lifestyle ode dneška dozvíte vše, co byste o Sophistic by Veronika chtěly nebo měly vědět.

Sophisticované řádky pro Vás bude připravovat nová členka týmu Lucka, která Sophistic sama už několik let moc dobře zná.


Přeji Vám krásný den a příjemné počtení,

Vaše Veronika


zpět na výpis