CZ / EN

Sophistic novinky | 03.06.2020

Moje milé sophisticované, 


po delší době je tu nový článek. Nového je toho opravdu hodně, ale věřím, že jste v obraze díky našemu Facebooku či Instagramu, kde zůstáváme ve spojení.

Proto asi pro vás nebude velkou novinkou, že jsem se stala po druhé maminkou. Moji Bety teď pravidelně potkáváte u nás v ateliéru. 


Stejně tak doufám, že není třeba nikterak detailně představovat poslední kolekci pro sezónu jaro/léto 2020, která nese název Protože je krásné být ženou. Protože pro mě, je být ženou a mít ten dar přivést nový život na svět, je to to nejkrásnější. Kolekce je opět ve znamení sophisticované pohodlnosti, kterou vám přináší jak oversize střihy ale i příjmné materiály, kterým budu věnovat celý následující článek. 

Novou kolekci můžete přijít osobně vyzkoušet k nám do ateliéru. Protože jsem ale nyní především máma dvou malých holčiček, prosím zavolejte mi na telefon, nebo napište e-mail, ať se společně domluvíme na pevný termín. Kolekce je také plně k dispozici na našem e-shopu. Doba dodání je maximálně 14 dní a poštovné máme nyní zdarma.

A pokud jste z Brna nebo z Ostravy, tak naše modely jsou Vám nyní ještě blíže. Protože poslední novinkou, kterou bych ráda v tomto článku zmínila, je nová spolupráce s concept story Ty Identyty Brno a Ty Identyty Ostrava.

Na závěr bych vám ještě ráda poděkovala, za podporu v době karantény. Náš objednávkový systém e-shopu praskal ve švech a my jsem prakticky celou karanténu strávily vyřizováním Vašich objednávek a balením balíčků. Díky tomu jsem se konečně dostala k sjednání další doručovacího partnera a od dubna vám již balíčky vozí PPL. 


Sophistic day, Vaše Veronika


zpět na výpis