CZ / EN

Mateřská je nekonečná INSPIRACE… | 03.05.2017

Moje milé sophisticované,
zdravím Vás ze své „mateřské dovolené“. No, dovolená to tedy úplně není, ale je to čas velmi INSPIRATIVNÍ. Už 18. den zažívám přívaly neskutečné lásky a štěstí…A přestože nepatřím mezi ženy, jejichž životním posláním je výchova dětí, zasáhlo mě to! Pokaždé, když se dívám na svoji dceru, cítím bezmeznou lásku, potřebu ji chránit a pečovat o ni. Jsou to pro mě naprosto nové pocity a emoce a už nyní vím, že tyto pro mě budou v následujícím kreativním období studnou inspirace! 
Jak už jsem avizovala v Novoročním článku, chod ateliéru je nyní pozastaven, nicméně e-shop funguje dále. Právě teď můžete na našem sophisticovaném e-shopu koupit Jarní šaty se slevou 20%. A podobné akce přes léto budou následovat.  Pokud byste některá měla zájem o osobní návštěvu ateliéru a vyzkoušení modelů z nové jarní kolekce, je možné se předem domluvit na víkendovém setkání. Nezdráhejte se tedy kontaktovat mě na mailu: veronika@sophistic.cz
V průběhu jara a léta pro Vás chystám několik zajímavostí a akcí…Jednou z nich bude například Sophisticované kočárkování v Grébovce. Také sledujte náš blog, protože společně s Lucií pro Vás chystáme nový seriál. 

Ráda bych všem ještě touto cestou poděkovala za gratulace k narození Terezie, moc mě každá zpráva potěšila, snažila jsem se na všechny odepsat, tak doufám, že jsem na nikoho z Vás nezapomněla, a pokud ano tak velké DĚKUJI ještě odsud.

Sophisticované jaro VŠEM! 
S láskou Vaše Veronika


zpět na výpis